Illinois Tool Works

Założyciel firmy o zasięgu globalnym- ITW Inc.

Obchodząc 100lecie naszej historii-koncern ITW Inc.  jest producentem zaawansowanej technologii przemysłowej.  Na całym świecie projektujemy i produkujemy szereg zaawansowanych technologicznie systemów zamocowań w szczególności  komponentów, wyposażenia branży konsumpcyjnej.

ITW składa się z 600 spółek partnerskich mieszczących się w 57 krajach rozproszonych na całym świecie, nasza załoga opiewa na liczbę 48 000 pracowników. Nasi fachowcy rozwijają dziesiątki produktów technologicznych oraz systemów specjalistycznych, które są następnie wprowadzane na rynki przez naszych partnerów oraz klientów. Każda spółka partnerska specjalizuje się w odpowiedniej gałęzi przemysłu oraz segmencie klienta.

Jesteśmy bliżej niż myślisz. 

Gdziekolwiek ma miejsce projekt budowlany, renowacyjny, mieszkaniowy, tam produkty ITW mają swoje zastosowanie. Poprzez gwoździarki gazowe oraz zszywacze Paslode do systemów zamocowań w betonie oraz stali, jak i system kotwienia marki Spit- oddziały ITW Construction Products dostarczają innowacyjnych produktów, które wyznaczają standardy w dzisiejszym przemyśle budowlanym.

Mając na względzie fakt, iż ITW produkuje nie tylko produkty budowlane, ale również konsumpcyjne, możemy śmiało założyć, że znajdujesz się 30 metrów, od któregoś z produktów ITW! Swój wachlarz produktów dzielimy na 7 głównych segmentów, tworząc wiele różnorakich rozwiązań produktowych dla naszych klientów na całym świecie. Nasze produkty są  często specjalistyczną składową częścią urządzeń i rozwiązań z naszego codziennego życia, iż możemy nie mieć świadomości, iż regularnie korzystamy z technologii ITW.